trende

Konak Su Tesisatçısı & Konak Tesisatçı & Konak Sıhhi Tesisatçı

19.07.2021
120 TL 100 TL
Konak Su Tesisatçısı Servisi
Konak Su Tesisatçısı & Konak Tesisatçı & Konak Sıhhi Tesisatçı
Konak su Tesisatçısı
Konak su Tesisatçısı

Konak Su Tesisatçısı

Konak su tesisatçısı firmamız 7/24 kesintisiz sıhhi tesisat onarım hizmeti vermektedir. Tesisatçı, müşterilerine kurulum, tadilat ve onarım konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Acil tesisatçı ihtiyacınızda size en yakın tesisatçı firmayız. Söz verdiğimiz zamanda arıza noktasına geldiğimiz için garantili çözümler sunuyoruz.

 • Sıhhi tesisat tadilat, onarım ve montaj işleri ana iş konularımızdır.
 • Yeni bir su sayacı (su sayacı) takma veya arızalı bir su sayacını değiştirme.
 • Su saatinin her iki tarafına su vanalarının takılması veya arızalı olanların değiştirilmesi.
 • Su sayacı çıkışına bir basınç regülatörü takma.
 • Su sayacı çıkışındaki ana su girişine filtre takılması.
 • Arızalı tesisat borularının değiştirilmesi.
 • Su musluğu esnek bağlantılarının çelik örgülü olanlarla değiştirilmesi.
 • Arızalı su musluğu ara musluklarının değiştirilmesi (taharet musluğu).
 • Arızalı klozetin değiştirilmesi (taharet musluğu).
 • Evye suyu bataryası, lavabo bataryası ve banyo bataryası değişimi.
 • Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tesisat bağlantıları.

Konak Tesisatçı

Konak tesisatçı inşaat alanında (ev, işyeri, otel, cafe, ofis) vs. arıza, bakım ve onarım yapmaktayız. 30 dakika servis ile hizmet veren Konak, tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Binada meydana gelen su kaçaklarını kırmadan tespit ediyor ve garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Konaklar Lavabo Tıkanması Tıkanan lavaboları kırıp dökerek açıyoruz.

Konak Tesisatçı olarak lavabo tıkanıklıkları hemen hemen herkesin kabusudur, mutfak lavabo tıkanıklıkları, klozet tıkanıklıkları, banyo gider tıkanıklıkları vb. Konaklar Tesisatçı olarak tıkanan boruları kırmadan hiçbir yere dökmeden hatta boru borularına zarar vermeden en iyi şekilde açıyoruz. fiyat garantisi.

Konak Tesisat

Konak Tesisat su tesisatının geçtiği her alanda siz değerli müşterilerimiz için 7/24 yanınızdayız. Konak Tesisat’ın uzun yıllara dayanan tecrübesine dayanarak, güvenilir, hızlı ve geniş hizmet ağı ile bizden her zaman destek alabilirsiniz. Konak Tesisat olarak evinizde veya iş yerinizde meydana gelen arıza, bakım, onarım, onarım, tadilat gibi sorunlarınız için hizmet vermekteyiz.

7/24 Konak tesisatçı hizmetleri ile sizleri buluşturan firmamız, tesisatınızla ilgili yaşadığınız sorunlara en akılcı çözümleri getiriyor. İzmir tesisatçı genelinde en güvenilir tesisatçılar ile çalışan firmamız, ihtiyacınız olan hizmeti en kısa sürede almanızı sağlar. Firmamız ile iletişime geçerek sorununuz için servis talebi oluşturabilir ve işini bilen tesisatçılarımızdan yardım alabilirsiniz.

Konak Sıhhi Tesisatçısı

Konak sıhhi tesisatçısı uzmanları, tesisat sisteminizde ortaya çıkan sorunları profesyonelce çözen Konak tesisat ustalarıdır. Konak tesisatçı uzmanlarımız, boru çatlamalarından su sızıntılarına kadar birçok farklı sorunun çözümünde görev almaktadır.

Yaşam alanlarınızda sıhhi tesisat konusunda yaşadığınız tüm problemler Konak profesyonel tesisatçı hizmetleri tarafından çözülmektedir. Mümkün olan en kaliteli hizmeti alabileceğiniz tesisatçılarımız, çözüm odaklı çalışmakta ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Sıhhi tesisat, temiz suyun kaynaktan kullanıcılara geçmesine izin veren sistemi ifade eder. Borularla örülmüş bir hat olan tesisat, zaman zaman bozulmakta ve tamir gerektirmektedir. Daha büyük problemlerle karşılaşmamak için tesisat işleriniz kısa sürede çözülmelidir.

Konak Tıkanıklık Açma

Konak tıkanıklık açma, lavabo açma hizmeti veren firmamız bu alanda garantili çalışmaları bozulmadan gerçekleştirmektedir. Alanında uzman olan firmamız sektör lideri konumuna gelmiş ve geniş hizmet ağı sayesinde tıkanan tüm lavaboların imdadına yetişmektedir.

Lavabo giderlerinizde sodyum hidroksit içeriği yüksek kimyasallar kullanmayınız ve tesisatınıza büyük zararlar vermeyiniz. Basit tıkanıklıklar açılıyor gibi görünse de zamanla borularınız yıpranacaktır. Bazı tıkanıklıklar basit açıcılarla giderilemez. Çok basit lavabo tıkanıklıklarında etkili olsa da bazen öyle tıkanıklıklar oluyor ki müşterilerimizin son çare olarak bizi araması gerekiyor. Tecrübemizi, kaliteli hizmetimizi ve sektör bilgimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Servis Talebi Gönder

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.