trende

Bayraklı Su Tesisatçısı & Bayraklı Tesisatçı & Bayraklı Sıhhi Tesisatçı

11.07.2021
Bayraklı Su Tesisatçısı Servisi
Bayraklı Su Tesisatçısı & Bayraklı Tesisatçı & Bayraklı Sıhhi Tesisatçı
İzmir Su Tesisatçısı
Bayraklı Su Tesisatçısı

Bayraklı Su Tesisatçısı  

Bayraklı su tesisatçısı olmak, beceri ve yılların deneyimi gerektirir. Sizlere kusursuz hizmeti garantili ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bayraklı su tesisatçısı uzman ekibimiz ve mühendislerimizle hizmetinizdeyiz. Lavabo montajı, musluk değişimi, duşakabin tamiri, pis su gideri tamiri, sifon değişimi, kombi montajı, petek tamiri montajı, şofben montajı, çamaşır makinası montajı, bulaşık makinası montajı, tüm sıhhi tesisat tamir hizmetlerimiz. Sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, hava tesisatı tesisat hizmetleri vermekteyiz. Bayraklı tesisatçı, sıhhi tesisat alanında işiniz ne olursa olsun, sizinle çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız. Bizimle çalışmak isterseniz 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu yakası fark etmeksizin hizmet garantisi veriyoruz.

Bayraklı Tesisatçı

Bayraklı tesisatçı tuvalet açma hizmeti Tesisat arızaları alanında uzman kadromuzla hizmet veriyor bloke giderlerinizi bozmadan açıyoruz.

Bayraklı tesisatçı, özel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz sayesinde lavabo açma işleminizi bozmadan, evinizi kırmadan, probleminizi kırmadan 15 dakikada kullanıma açmadan 30 dakikada hizmet vermektedir.

Bayraklı tesisatçı: Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanmayı ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz çalışmaktadır. Sıhhi tesisatta uzun yıllara dayanan deneyim sayesinde güven inşa ediyoruz. Drenaj borusuna kaçan bez parçası gibi maddelerde farklı aparatlar kullanılarak tıkanıklık giderilir. Ancak tıkanıklığın sebebini bulmak için öncelikle kamera görüntüleme sistemi ile kanal içi görüntülenerek tıkanıklığın türü ve ana kaynağı belirlenir. Tespit edilen tıkanıklığın tipine göre gidere robotik cihazlar gönderilir ve tıkanıklık giderilir. Drenaj borusunun tamamı, boruda biriken kireç ve pislikler için parçalama aparatı kullanılarak temizlenir.

Bayraklı Sıhhi Tesisatçı

Bayraklı sıhhi tesisatçı siz değerli müşterilerimiz için İstanbul genelinde 7/24 su tesisat hizmeti sunmaktayız. Sorunlarınızı size çözerek çözüyoruz. Uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Bayraklı Tesisat olarak kaliteli hizmet sunma konusunda unutulmaz bir hedefimiz var: Evde veya ofiste tüm sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızın tek adresi olmak.

Tuvalet giderine atılan suda çözünmeyen tuvalet kağıdı veya havlu, bez, oyuncak gibi sert malzemeler borunun zamanla tıkanmasına neden olur. Gebze klozet ve klozet tıkanıklık açma işleminde klozet veya klozetlerin ana tahliye borusunda biriken kireci sıyırıcı aparat kullanılmaktadır.

Bayraklı Tesisat

Bayraklı tesisat sızdıran musluk ve borular, kırık klozetler, tıkanmış lavabo ve giderler, Bayraklı bölgesinde hizmet verdiğimiz tesisat sorunlarından sadece birkaçı. Normal hayatınıza dönebilmeniz için sorunlarınızı hem hızlı hem de doğru bir şekilde çözüyoruz. Bu ve diğer birçok basit onarım işine ek olarak, sıhhi tesisat ve drenaj sistemlerinde düzenli ev bakımı da sunuyoruz; bu, daha önce oluşabilecek ciddi sorunlardan veya rahatsızlıklardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Düzenli bakım aslında uzun vadede paradan tasarruf etmenize de yardımcı olabilir.

Aşağıda sunduğumuz birçok sıhhi tesisat bakım, onarım ve değiştirme hizmetlerinin kısa bir listesini bulacaksınız:

 • Musluk, Duş, Lavabo
 • Tuvaletler
 • Drenaj Boruları / Drenaj Temizleme
 • Kanalizasyon Sorunları
 • Karter ve Kanalizasyon Pompası
 • Sızıntı tespiti
 • Boru değiştirme ve Temizleme
 • Drenaj borusunun içini görüntüleyin
İzmir Tıkanıklık Açma
Bayraklı Tıkanıklık Açma

Bayraklı Tıkanıklık Açma     

Bayraklı tıkanıklık açma mutfak veya klozet ve klozet tıkanıklıklarında kullanılacak cihaz ve aparatlar farklıdır. Yemek artıklarının lavaboya dökülmesi ve kullanılmış yağların lavaboya dökülmesi sonucu mutfak giderleri zamanla tıkanmaya başlar. Bayraklı’da mutfağın tıkanıklığını açmak için kullanılan makine ile mutfak giderinde biriken yemek ve yağ artıkları temizleniyor. Mutfağın tazyikli su ile açılması gerçekleştirilir ve tesisatı bozmadan ve dökülmeden tıkanma açma işlemi gerçekleştirilir.

Klozet ve klozetlerin tahliye boruları daha geniştir. Bu durumda yabancı cisimler, sert ve büyük cisimler ve bezlerden kaçma olasılığı oldukça yüksektir. Tuvalet giderine atılan suda çözünmeyen tuvalet kağıdı veya havlu, bez, oyuncak gibi sert malzemeler borunun zamanla tıkanmasına neden olur.

 • Lavabonun açılması
 • Tuvalet tahliye açıklığı
 • Atık su borusu yıkama ve temizleme
 • Bina atık su ana giderlerinin içinin görüntülenmesi ve açılması
Servis Talebi Gönder

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.