trende

Bostanlı Su Tesisatçısı & Bostanlı Tesisatçı & Bostanlı Sıhhi Tesisatçı

13.07.2021
Bostanlı Su Tesisatçısı Servisi
Bostanlı Su Tesisatçısı & Bostanlı Tesisatçı & Bostanlı Sıhhi Tesisatçı
Bostanlı Su Tesisatçısı

Bostanlı Su Tesisatçısı

Bostanlı su tesisatçısı olarak uzun yıllardan beri profesyonel ekip, son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuzla tesisat hizmeti vermekteyiz.

Bostanlı su tesisatçının şap altı ısıtma sistemi, sıva üstü sisteme göre daha fazla ısı ve tasarruf sağlar. Bazen gömme ısıtıcı yaptırırken müşterilerimizin tedirgin olduğunu görüyoruz çünkü tesisatta kaçak varsa, su kaçağı varsa haklı olarak parke, fayans kırılması gibi kaygılanıyorlar ama standartlara uygun kaliteli malzeme ve iyi işçilik ömür boyu sorun yaratmaz, kaliteli pprc borular kombi tesisatınızda 20 bar basınca, maksimum suya dayanıklıdır. Basınç 3bar’dır. Yaptığımız tadilatlarda boru çizikleri, boru çatlakları görüyoruz, kaynak yerlerinin yanı sıra boru ek yerlerinde de sızıntılarla karşılaşıyoruz. İncelediğimizde malzemenin hammaddesi kalitesiz plastiktir, ucuz ve bilinmeyen bir malzemedir. Kaynak kaçaklarında kaynak iyi yapılmaz, kısacası işçilik ve malzeme doğru yapılırsa montajda sorun olmaz.

Bostanlı Tesisatçı

Bostanlı tesisatçı olarak dairenizdeki tesisat sistemlerinde sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil onarım gerektiren durumlarla karşılaştığınızda firmamızı aramanız yeterlidir.

Müşterilerin yaşadığı zorluklara göre doğru bir fiyat vermek önemlidir ve iş yapıldıktan sonra değişebilecek fiyatlandırma nedeniyle rastgele fiyat verilmemelidir.

Doğru firma ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarıyı getirecektir. Gayrimenkulünüze gelebilecek zararlardan kurtulacak, zamandan tasarruf edeceksiniz. Gizli su kaçakları dahil her türlü tesisat probleminizi uzman bir ekibin deneyimine bırakacaksınız.

Bostanlı Tesisat

Bostanlı tesisat bakımında pek çoğumuz tarafından bilinmeyen ve nadiren talep edilen bir hizmettir. Ancak son derece önemli ve birçok insanımızı yakından ilgilendiren bir hizmettir. Bu hizmet ile birçok insanımız ciddi masraflardan kurtulmuştur.

Uzman teknik ekiplerimiz tesisatınızı periyodik olarak test eder, olası bir su kaçağı veya sızıntısına karşı önlem alır ve doğabilecek ciddi maliyetlerin önüne geçer.

Su sisteminin bakımında on adet teknoloji özel cihaz ile tüm testler yapılmakta ve tesisatınızın durumu hakkında siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi verilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda gerekli tedbirler alınır veya alınması talep edilir.

Bostanlı Sıhhi Tesisatçı

Bostanlı sıhhi tesisatçı, sistemin kurulum aşamasında gerekli özeni ve önemi göstermez, bu da ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme sırasında yapılan hatalar kalıcı sorunlara neden olabilir.

Öte yandan, onarımlar sırasında birçok tesisat ciddi şekilde hasar görmektedir. Onarım işlerinin uzman personel tarafından yapılıyor olması tesisat sisteminin ömrünü uzatan ana etkenlerden biridir. Ancak kanalizasyona yabancı madde atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı ve sonrasında tesisatın değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etkenler arasındadır.

Bunu hatırlatmayı faydalı buluyoruz. Sıhhi tesisat sorunları genellikle sağlığınızı doğrudan etkiler. Sorunları çözmek için profesyonel bir ekip seçmek, maliyetlerinizi düşürür ve sorunları çözmede size zaman kazandırır.

Bostanlı Tıkanıklık Açma

Bostanlı tıkanıklık açma olarak herhangi bir yeri kırmadan, herhangi bir yere en ufak bir zarar vermeden tıkanıklığın yerini ve nedenini belirliyor ve aynı şekilde herhangi bir yeri kırmadan ve herhangi bir yere en ufak bir zarar vermeden tıkanıklığı ortadan kaldırıyoruz.

Firmamız yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bloke kaldırma hizmetimiz de en uygun fiyatlarla uygulanmaktadır.

Firmamız İzmir’in her noktasına en hızlı hizmeti verebilmek için konusunda uzman, deneyimli, titiz ve iş sorumluluğunun bilincinde ekiplerle çalışmaktadır. Çünkü kirli tahliye hattının tıkanması müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun bir an önce çözülmesi şarttır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, sıhhi tesisat bakımı, banyo lavabosu tıkanması, mutfak lavabosunun tıkanması, banyo giderinin açılması, klozet giderinin açılması, yağmur suyu giderinin açılması, tıkanıklıkların giderilmesi, çamaşır makinesi gideri, Bulaşık makinesi gideri tıkanıklık açma ve tıkanıklık açma hizmetleri %100 garantili olarak en kısa sürede çözülmektedir.

Servis Talebi Gönder

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.